Ansatte

Bli bedre kjent med MindMaperne.

Yngve Kruse

Yngve Kruse

Partner

993 93 707 / kruse@mindmap.no

Dedikert hodejeger og kursholder, opptatt av kompetansepåfyll og utvikling. Har lang erfaring med forretningsutvikling og strategi, rekruttering, kommunikasjonsprosesser og medarbeiderutvikling.

Linda Kristin Offenberg

Linda Kristin Offenberg

Partner

976 44 848 / offenberg@mindmap.no

Utviklingsorientert hodejeger som er opptatt av menneskelige ressurser, rekrutteringsstrategi, teamsammensetninger og intern kommunikasjon. Lang erfaring, bred kompetanse og stort nettverk.

Per Anders Folladal

Per Anders Folladal

Daglig leder Trøndelag

 970 74 301 / folladal@mindmap.no

Kundeorientert, dedikert og opptatt av grundige rekrutteringsprosesser. Jobber for å finne gode og motiverte kandidater, og for å utvikle og beholde de man allerede har. Bred HR-kompetanse og et stort og relevant nettverk.

Even Stavnesli

Even Stavnesli

Konsulent

 482 52 874 / stavnesli@mindmap.no

Presis, effektiv og en problemløser. Jobber med oppfølging og oppdragsutførelse hos kunder, markedsføring og annonsering, systemstruktur og rekruttering. Utdanning innen økonomi, ledelse og forretningsjus.

Torkel Lied

Torkel Lied

Konsulent

934 19 260 / lied@mindmap.no

Effektiv, systematisk og kundefokusert. Jobber med det økonomiske og administrative i MindMap, samt search og analyse knyttet til rekrutteringsprosesser. Utdanning innen økonomi og ledelse.

Maria Selmer

Maria Selmer

Konsulent

 974 85 568 / selmer@mindmap.no

Detaljorientert og kreativ. Jobber med rekruttering, seleksjon, grafisk design, annonsering, search og intern bedriftsutvikling. Utdanning innen arbeids- og organisasjonspsykologi, design og markedsføring.

Andrea Hasselø Aasgård

Andrea Hasselø Aasgård

Konsulent

 476 61 139 / aasgard@mindmap.no

Nøyaktig, effektiv og arbeidsom. Jobber med markedsføring og støtteoppgaver knyttet til rekrutteringsprosesser og videre oppfølging av kunder. Utdanning innen HR og ledelse.